سری جدید بلندگوهای XBoom Go ال‌جی در نمایشگاه CES 2021


سری جدید از بلندگوهای XBoom Go ال‌جی در نمایشگاه CES 2021 که به صورت مجازی برگزار شد به نمایش درآمدند.

این بلندگوها با فناوری صدای برتر شرکت مریدین (Meridian) ظاهر جدید برای ایجاد صدایی بهتر پیدا کرده‌اند و می‌توانند صدا را متعادل و شفاف منتشر کنند.

 بلندگوهای XBoom Go تقویت صدای عمیق و قدرتمند ویژگی بارز بلندگوهای همراه سری PL ال‌جی است که شما را با قدرتش شگفت‌زده می‌کند. شما می‌توانید موج باس (انتشار صدای بم) را با چشم خود ببینید؛ آن هم باس دوگانه که از دو سر بلندگو پخش می‌شود.

نکته مهم دیگر در مورد این بلندگوها دوام بسیار بالای باتری آنهاست که می‌تواند تا ۲۴ ساعت پخش مداوم را برای شما امکان‌پذیر کند. به عبارت دیگر، شما می‌توانید یک روز کامل با بلندگوهای سری PL ال‌جی موزیک پخش کنید و دیگر نیاز به شارژ مداوم آنها در طول روز نخواهید داشت؛ بنابراین، خیالتان از بابت تمام شدن ناگهانی شارژ در میهمانی‌ها و سفرهای طولانی مدت راحت خواهد بود.

بلندگوهای ایکس بوم گو سری PL ال‌جی از مقاومت زیادی برخوردار هستند و به دلیل دارا بودن رتبه IPX5 در برابر شرایط جوی نامساعد مانند آب و گرد و خاک مقاوم هستند.

سری جدید بلندگوهای XBoom Go با همکاری شرکت بریتانیایی مریدین آئودیو (Meridian Audio)، که در علم صدا خبره است، تولید شده‌اند. سیستم‌های صوتی برنده ال‌جی صدای غنی و مرغوبی را برای ارائه تجربه شنیداری واقعا طبیعی و درست تولید می‌کنند.

اخبار فروشگاه موبایل چارسو